Середа, 24.07.2019, 07:05Вітаю Вас Гість | RSS
Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна сторінка


14 листопада  на базі Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був проведений семінар-практикум вчителів інформатики району з теми «Використання інтерактивних технологій на уроках інформатики та в позаурочний час».

Цікаво, урочисто зустріли педагогів учні школи, учасники танцювального гуртка «Горнятко» з музичною композицією. Із вітальним словом звернулася до гостей директор школи Огородник Марія Іванівна. Ознайомитись з матеріально-технічною базою школи присутні мали змогу за допомогою презентації. Це і був організаційний модуль.

Теоретичний модуль включав у себе представлення досвіду роботи вчителя інформатики  Полянської школи Удодик О.М. з використанням інтерактивних технологій на уроках інформатики, а також знайомство з досвідом роботи І.Лашти щодо використання інтернет-підтримки викладання предмету «інформатика» в навчальному закладі.

З організацією районних олімпіад, конкурсів, турнірів з інформатики у 2014-2015 навчальному році присутніх ознайомив методист районного методичного кабінету Штиба Олександр Степанович.

Досить насиченою і різноманітною була робота вчителів і під час практичного модуля. Всі присутні мали змогу подивитися телепередачі інформативного каналу «Флешка», які демонстрували учні Полянської школи (режисер - Удодик О.М, вчитель інформатики). Керівник методичного об’єднання вчителів інформатики району В.Боровець  показав презентацію «Методика створення, редагування та перегляду 3D-панорам». Штиба О.С. провів з учасниками семінару майстер-клас "Робота з порталом «Освіта Рівненщини", інформаційною системою управління освіти (ІСУО), web-сайтом управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації».

Підсумком роботи семінару-практикуму став «калейдоскоп думок», під час якого присутні висловили позитивні враження, отримані в ході засідання, намітили пріоритетні напрямки подальшої роботи.

Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Освіта Рівненщини
  • Управління освіти м. Березне/
  • Сайт МОН
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples